Geberit Logo
GEBERIT FONKSİYONLARI

GEBERIT FONKSİYONLARI

Geberit DuoFresh Boy
Geberit DuoFresh Boy
Geberit DuoFresh Boy

Geberit DuoFresh koku alma ünitesi

Banyodaki hoş olmayan tuvalet kokuları artık geçmişte kaldı. Etkili koku alma ünitesi olan Geberit DuoFresh modülü, havayı doğrudan klozetin içinden alır ve tüm koku moleküllerini yakalayan bir seramik petek filtre ile arındırır. Bu etkili çözüm, pencereleri açmanın veya kokulu spreylerinin kullanılmasının artık geçmişte kaldığı anlamına geliyor. Yakınlık sensörü sayesinde koku giderme ünitesi, birisi klozete yaklaşır yaklaşmaz otomatik olarak devreye girer. Ek kolaylık fonksiyonları arasında, gece banyoda size rehberlik eden gizli bir ortam ışığı bulunur. Geberit DuoFresh modülü, Sigma01'den Sigma50'ye kadar tüm Geberit kumanda Kapakları ile uyumludur.

DuoFresh Stick
DuoFresh Stick
DuoFresh Stick

Geberit DuoFresh çerçevesini yerleştirin

Kumanda kapağını bir tarafa doğru hareket ettirerek, Geberit DuoFresh çerçevesini yerleştirin ve kapatın.

Geberit One with Sigma50 and Orientation light
Geberit One with Sigma50 and Orientation light
Geberit One with Sigma50 and Orientation light

Dahili yönlendirme ışığı ile Geberit DuoFresh

Kumanda kapağının arkasındaki yönlendirme ışığı, tuvalete gece ziyaretleri sırasında yumuşak bir parlaklık üretir. Işık, bir yakınlık sensörü tarafından kontrol edilir. Koku alma ünitesini ve yönlendirme ışığını otomatik olarak açar ve kapatır. Uygulama ile özelleştirilebilir.

Geberit Acanto and Sigma50
Geberit Acanto and Sigma50
Geberit Acanto and Sigma50

Sade görünüm, yüksek kalite

Geberit, güvenilir fonksiyonlar ve en üst düzeyde dayanıklılık garantisi verir. Üstelik bunların hepsi duvarın ardındaki teknolojide saklıdır. Görünen tek şey teknolojik ara yüzdür. Kumanda kapağı seçiminiz önemlidir; çünkü tercihlerinizle yıllar boyu yaşayacak olan sizsiniz. Geniş kumanda kapağı yelpazesinden size ve banyonuza en uygun kumanda kapağını seçin. Dikdörtgen tasarımlar, yeni fikirler ve yenilikçi fonksiyonlar üretmeye müsaittir. Geberit böylece modern ve kişisel tasarımlarınızı yaratmanıza olanak tanır.

Sigma21
Sigma21
Sigma21

Estetik kıvrımlar huzurlu bir banyo deneyimi yaşatır

Yuvarlak tasarımlar üzerinde geliştirmeler yapmak imkansızdır; onlar sadece yeniden konumlandırılabilir ve yeniden düzenlenebilir. Geberit kumanda kapakları, yuvarlak formdaki tasarımlara yeni yorumlar getiriyor ve güncel trendleri takip ediyor. Tercihlere göre çerçeveli veya çerçevesiz, zarif hatlı tasarımları ile banyoda şık, zarif ve uyumlu görünümler yaratın.

AquaClean Mera and Sigma80
AquaClean Mera and Sigma80
AquaClean Mera and Sigma80

Temassız hijyen

Son zamanlarda yapılan anketler, manuel yıkama aktivasyonundan memnun olan banyo kullanıcılarının her geçen gün azaldığını gösteriyor ve pek çok kişi banyolarında fotoselli teknolojileri tercih ediyor. Kızılötesi sensörlerle çalışan elektronik yıkama seçeneği sunan Geberit, bu büyüyen talebi karşılıyor. Söz konusu yenilikçi teknolojinin elektrik bağlantısı gereksinimi ise gitgide standartlaşan bir fonksiyon olma özelliğini taşıyor.

Sigma50 Individual
Sigma50 Individual
Sigma50 Individual

Sizin zevkiniz, sizin seçiminiz

Benzeri olmayan bir banyo ve tamamen size ait bir tasarım yaratın. Tamamen bireysel ürün malzemeleri veya motif seçenekleriyle banyonuzu kendinize zevkinize göre tasarlayın. Geberit Sigma21 ve Sigma50 kumanda kapakları için yüzey seçimlerini kişiselleştirebilirsiniz. Banyonuza mükemmel şekilde uyan yüzeyler kullanın veya en sevdiğiniz motifi seçin. Geberit kumanda kapaklarıyla yaratıcılığınızı sınırlamaya gerek yoktur.

Daha kullanışlı

İnşaat durumu ne olursa olsun, uzaktan yıkama kumanda kapağı en iyi çözüm olabilir. Örneğin, tasarım küçük ama şık bir kumanda kapağı gerektirdiğinde veya Geberit Omega gömme rezervuarlar alçak duvarlarda kullanıldığında, klozet kapağı açıkken kumanda kapağına çarpabilir. Bu tip pozisyonlarda yıkama kumandasını uzak bir yere konumlandırmak gerekir. Geberit bu durumlarda, gömme rezervuara 1.70 m uzaklığa kadar konumlandırılabilen uzaktan yıkama kumandalarını öneriyor.

Bir sonraki adımınız nedir?

Geberit Bayi Arama

Size en yakın bayimize ulaşın

Size en yakın bayimize ulaşın